Пили дискова 285.072.13M Пила HM D=315 F=30 Z=72N K=3,2/2,2
Опис
Велика кількість перемінно-скошених зубів, і кут врізання роблять цей пильний диск, ідеальним для поперечного розпилу з чистим різом твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилу, з чистим різом. ОБЛАДНАННЯ:Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ:Деревина м’яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 315 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 72 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 72 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 315 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 160 ₴



