Пили дискова 285.084.14R Пила HM D=350 F=35 Z=84N K=3,5/2,5
Опис
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і кута врізання роблять цей пильний диск 285-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Кількість зубів | 84 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 84 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 35 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 820 ₴



