Пили дискова 293.024.12R Пила HM D=300 F=35 Z=24N K=3,2/2,2
Опис
Пильні диски CMT 293-ї серії використовують в ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки перемінно-скошеним зубах і куті врізання, який дорівнює 20-ти градусам, дане оснащення підходить для поздовжнього розпилу масиву з твердої і м\'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичної, так і ручної подачі на малій швидкості.ЗАСТОСУВАННЯ: Повздовжній розпил.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили з ручною таавтоматичною подачею, циркулярні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 20 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 35 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685 ₴



