Пили дискова 294.054.22M Пила HM D=305 F=30 Z=54N K=2,8/1,8 <-5 Нег.
Опис
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і негативного кута врізання -5 ° роблять цей пильний диск 294-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.ОБЛАДНАННЯ: Торцювальні пили, настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 54 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 54 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 305 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 510 ₴



