Пили дискова 285.790.48FF Пила HM D=190 F=20 Z=48 5/7/2,5 ATB 2,4/1,8
Опис
Хромована пила для електроінструменту призначена для поперечного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилу.ОБЛАДНАННЯ:Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ:Деревина м’яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 8 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 070 ₴



