Пили дискова 226.030.05 Пила HM D=136,5 F=10 Z=30 K=1,5/1,2
Опис
Пильні диски даної серії спеціально призначені для „сухого різу” різання сталі, без застосування лубрикантів.ЗАСТОСУВАННЯ: Розкрій листового металу, сендвіч-панелей, нарізка труб, профілів. Не рекомендується застосування лубрикантів.ОБЛАДНАННЯ: Ручні дискові пили, торцювальні пили.МАТЕРІАЛ: Металеві матеріали, конструкційна сталь.Увагa! ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІДМІННОЇ ЯКОСТІ РІЗУ І ДОВГОГО ТЕРМІНУ ВИКОРИСТАННЯ ПИЛИ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ РЕКОМЕНДОВАНІ ОБЕРТИ (RPM).Значення MAX RPM розраховані для безпечної роботи, недотримання рекомендованих обертів значно скорочує термін використання інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 136.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 30 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 136.5 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 10 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 8° FWF |
| Товщина корпусу пили | 1.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



