Пили дискова 284.190.30M Пила HM D=190 F=30 Z=30 K=2,6/2,2 > 5 TCG
Опис
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для роботи на промисловому обладнанні. Основними особливостями даної серії пил є висока ударна в\'язкість зубів зі спеціального сплаву, мала висота зубів для більш надійного кріплення. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. Позитивний кут врізання для контрольованого пиляння та акуратного різу без залому і застрягання тонких деталей.ЗАСТОСУВАННЯ: Для різання труб, довгомірних предметів і блоків.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили з автоматичною подачею матеріалу.МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь та інші сплави міді, пластик, композитні матеріали.УВАГА: Перед початком розпилу слід переконатись, що матеріал міцно закріплений. Рекомендовано використання рідкого лубриканту. Не рекомендовано використання восковмісного лубриканту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 30 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 5 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365 ₴



