Пили дискова 297.816.64M Пила HW D=216 F=30 Z=64 K=2,3/1,6
Опис
Хромовані пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для торцювальних пил. Оптимальні для робіт по алюмінію, міді, іншим матеріалам що не містять заліза. Основною особливістю є висока ударна в\'язкість зубів зі спеціального сплаву. Кут врізання 0° дозволяє контролювати процес пиляння і залишати гладкі акуратні краї заготовки без застрягання тонких деталей. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. ЗАСТОСУВАННЯ: Різання труб, порожнистих профілів і брусків, розкрій панельних матеріалів. ОБЛАДНАННЯ: Циркулярні пили, торцювальні пили, настільні пили. МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь, алюмінієві сплави, композитні матеріали, ламіноване ДСП. УВАГА: Рекомендовано використання рідкого лубриканту. Не рекомендовано використання восковмісного лубриканту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 64 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 64 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 216 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 105 ₴



