Пили дискова 226.048.10 Пила HM D=254 F=15,87 Z=48 K= 2,2/1,8
Опис
Пильні диски даної серії спеціально призначені для „сухого різу” різання сталі, без застосування лубрикантів.ЗАСТОСУВАННЯ: Розкрій листового металу, сендвіч-панелей, нарізка труб, профілів. Не рекомендується застосування лубрикантів.ОБЛАДНАННЯ: Ручні дискові пили, торцювальні пили.МАТЕРІАЛ: Металеві матеріали, конструкційна сталь.Увагa! ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІДМІННОЇ ЯКОСТІ РІЗУ І ДОВГОГО ТЕРМІНУ ВИКОРИСТАННЯ ПИЛИ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ РЕКОМЕНДОВАНІ ОБЕРТИ (RPM).Значення MAX RPM розраховані для безпечної роботи, недотримання рекомендованих обертів значно скорочує термін використання інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр внутрішній | 15.87 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 254 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 15.87 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 8° FWF |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 215 ₴



