Пили дискова 240.004.04 Фреза для ламелей D=100 B=22 Z=4 K=8,0/6,0
Опис
Пила для ламельних фрезерів. Нова пазова пила для вирізання «човників» ідеальна для ремонту будь-яких дрібних вад у деревині. Смоляні кишені, сучки і інші вади більше не проблема. Просто вифрезеруйте даною пилкою паз вздовж волокон деревини, вклейте оригінальний ремонтний «човник», і зашліфуйте місце ремонту. Для використання на обладнанні Lamello або іншому інструменті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 18 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 100 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 22 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | R30 |
| Товщина корпусу пили | 6 |
| Ширина пропилу (мм) | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 075 ₴



