Пили дискова 240.001.04 Фреза HM D=100,4 F=22 Z6K=7,0/4,0 Z6 покриття PTFE для Lamello P-system
11 055 ₴
- В наявності
- Код: 240.001.04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пилкова фреза з лезом HM, для пазування гнізд під систему з’єднання Lamelo P-system®.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 100.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість зубів | 6 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 20 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 100.4 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 22 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 4 |
| Ширина пропилу (мм) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 055 ₴



