Пили дискова 240.150.030M Пила D=150 F=30 Z=36 K/P=3,0/2,2
Опис
Спеціальний пильний диск з посиленим полотном пили, для вирізання пазів і канавок в м\'якій і твердій деревині, МДФ, OSB і ДСП.ЗАСТОСУВАННЯ: Різ глухих пазів, вибірка четверті, профілювання.ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати, настільні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка i тверда деревина, плити деревопохідні, пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 36 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 5 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 150 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 5° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685 ₴



