Пили дискова 236.230.04M Пила DP D=230 F=30 Z=4 K=2,2/1,6
Опис
Пили компанії CMT серії 236 з ріжучими зубами з полікристалічного алмазу PCD. Розроблені для ефективного розпилу таких твердих абразивних матеріалів, як Hardieplank ® and Hardiepanel ®, пластики, різні плитні ламіновані матеріали і тверді породи деревини, фіброцемент, гіпсокартон.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного і поздовжнього різу твердих матеріалів.ОБЛАДНАННЯ: Торцювальні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ: Матеріали з цементних волокон, а також ДСП, МДФ, гіпсокартонні плити. Eternit®, Swisspearl®, Fermacell®, Ivarplank®, HardiePlank®, HardiePanel®, Corian®, Duroplast®, Formica®.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 12 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 230 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 105 ₴



