Пили дискова 277.024.14M Пила HW D=350 F=30 Z=24+6 K=4,2/2,8 <=18
Опис
Пильний диск СМТ для багатопилів з широким пропилом та підрізними ножами. Використовується на багатопилах з одним або двома шпинделями а також на циркулярних верстатах з одним пильним диском. Використовуються як крайні пили в поставі пил (завдяки потужному корпусу підтримують центральні пили в поставі, допомагають витримувати геометрію пропилу). Оснащені чотирма або шістьма підрізними ножами(в залежності від діаметра), які перешкоджають підклинюванню заготовки і зачищають торці заготовки. Для використання на верстатах з механічною подачею!ОБЛАДНАННЯ: Багатопильні верстати(з механічною подачею) з одним або двома шпинделями, циркулярні верстати з одним пильним диском.MATEРІАЛ: Товста та тверда деревина з вологістю вище 10%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів | 24+6 |
| Кількість зубів (Z) | 24+6 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 18 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 4.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 910 ₴



