Пили дискова 292.190.48FF Пила HM 190x20x2,4/1,6 Z=48
Опис
Пильні диски CMT 292-ї серії використовують на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки великій кількості перемінно-скошених зубів і куті врізання, дані диски ідеально підходять для для поперечного різу твердої і м\'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичної, так і ручної подачі на малій швидкості. Оснащений додатковими отворами для кріплення на більшості інструментівЗАСТОСУВАННЯ: Поперечний різ з ідеальним обробленням краю. ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили i торцювальні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ: М’яка, тверда і екзотична деревина, деревопохідні шпоновані або ламіновані панелі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴



