Пили дискова K02403 Пила D=86 F=15 Z=24 ATB ITK-CONTRACTORS HW
Опис
Пила серії CONTRACTOR® 86x15x24 для поперечного різу.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 86 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 12 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 86 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 15 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 5° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Ширина пропилу (мм) | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴



