Пили дискова 272.250.50M Пила ITK D=250 F=30 Z=50 K=2,4/1,6 15° 4xATB + 1 PR
Опис
Даний диск використовують для отримання тонкого поздовжнього та поперечного пропилу в м\'якій та твердій деревині, а також у фанері. Великі жолоби дозволяють робити глибокі різи та ефективно очищати стружку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 50 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 50 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FLAT + 10° ATB + 8° Shear |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴



