Пили дискова K16024H Пила D=160 K=2,2/1,4 F=20 Z=24 ATB
Опис
Пила серії CONTRACTOR® 160x20x24 для поперечного і поздовжнього розпилу.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поздовжнього і поперечного різу.ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент, акумуляторні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 160 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.4 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



