Пили дискова K21624M-X10 Пила D=216 K=2,4/1,6 F=30 Z=24 ATB
Опис
Набір з 10 дискових пил для поперечного або чистого різу.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 216 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴



