Пили дискова K25040M-X05 Пила D=250 K=2,6/1,8 F=30 Z=40 ATB
Опис
"Набір з 5 дискових пил для поперечного або чистого різу.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка / тверда деревина, фанера, плити OSB."
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 40 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴



