Пили дискова K305M-X02 Комплект 2 пили HM D=305 K30540M + K30560M
Опис
В упаковці 2 дискові пили для поперечного і чистого різу ?305 мм, внутрішній отвір 30 мм.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 305 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Товщина корпусу пили | 2 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490 ₴



