Пили дискова 281.108.14M Пила HM D=350 F=30 Z=108 K=3,5/2,5
Опис
Даний пильний диск використовується на ручних і стаціонарних циркулярних пилах, горизонтальних або вертикальних форматно-розкрійних верстатах. Твердосплавні зуби мають форму трапеція-рівний та кут атаки 10°. Підходить для розкрою ДСП, ЛДСП, МДФ, ламінованих панелей, твердої деревини, фанери, розкрою панельних матеріалів без сколів.ЗАСТОСУВАННЯ: Розпил панельних матеріалів без сколів, на верстатах з підрізним вузлом, можливий поперечний різ твердої деревини.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили, горизонтальний або вертикальний форматно-розкрійний верстат, стаціонарні циркулярні пили.МАТЕРІАЛ: ЛДСП, ДСП, МДФ, ламіновані панелі, тверда деревина, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 108 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 108 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 205 ₴



