Пили дискова 281.166.56H Пила HM D=165 F=20 Z=56 K/P=2.2/1.6 TCG -3°NEG
Опис
Даний пильний диск використовується на ручних і стаціонарних циркулярних пилах, горизонтальних або вертикальних форматно-розкрійних верстатах. Твердосплавні зуби мають форму трапеція-рівний та кут атаки -3°. Підходить для роботи з ДСП, ЛДСП, МДФ, ламінатом, фанерою, ламінованою фанерою, двосторонньо ламінованими покриттями в парі з підрізним диском.ЗАСТОСУВАННЯ: Розпил матеріалів з чистим різом без додаткової обробки.ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили, горизонтальний або вертикальний форматно-розкрійний верстат, стаціонарні циркулярні пили.МАТЕРІАЛ: Одно або двосторонньо ламіновані плити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 56 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 56 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -3° Neg. |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 165 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴



