Пили дискова _НВ_281.190.54FF Пила HM D=190 F = 20 Z = 54 K/P=2.6/1.8 TCG 4°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 54 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 54 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 125 ₴



