Пили дискова K21648M Пила D=216 K=2,4/1,6 F=30 Z=48 ATB
Опис
Пила серії CONTRACTOR® 216x30x48 для поперечного розпилу.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного різу.ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент, акумуляторні пили.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 216 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴



