Пили дискова 281.810.60M Пила HM D=210 K=2,6/1,6 F=30 Z=60 TCG NEG
Опис
Хромований диск для ефективного різу HPL та ламінату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -3° Neg. |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 210 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴



