Пили дискова 287.034.06H Пила HM 160x20x2,6/1,8 Z=34
Опис
Пильні диски даної серії використовується спільно з горизонтальними або вертикальними форматно-розкрійними верстатами. Підходить для розпилу плитних матеріалів на верстатах без підрізного вузла. Твердосплавні зуби мають особливу форму "піранія", кут атаки 10°, що дозволяє проводити розкрій без сколів.ЗАСТОСУВАННЯ: Чистий розпил ламінованих панелей на верстатах без підрізного вузла з високою швидкістю подачі, торцювання заготовок з деревини.ОБЛАДНАННЯ: Горизонтальний або вертикальний форматно-розкрійний верстат.МАТЕРІАЛ: Плити одно чи двосторонньо ламіновані, матеріали покриті твердим і термопластичним покриттям, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 34 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 34 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 160 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | HDF |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴



