Пили дискова 287.660.12M пила HM D=303 Z=60 F=30 K/P=3,2/2,2 mm
Опис
Пильні диски даної серії використовується спільно з горизонтальними або вертикальними форматно-розкрійними верстатами. Підходить для розпилу плитних матеріалів на верстатах без підрізного вузла. Твердосплавні зуби мають особливу форму "піранія", кут атаки 10°, що дозволяє проводити розкрій без сколів.Дана пила має хромоване покриття, завдяки якому зменшується коефіцієнт тертя, і відповідно пила менше нагрівається. Антивібраційні прорізи заповнені спеціальним матеріалом, що знижує вібрацію і шум при роботі.ЗАСТОСУВАННЯ: Чистий розпил ламінованих панелей на верстатах без підрізного вузла з високою швидкістю подачі, торцювання заготовок з деревини.ОБЛАДНАННЯ: Горизонтальний або вертикальний форматно-розкрійний верстат.МАТЕРІАЛ: Плити одно чи двосторонньо ламіновані, матеріали покриті твердим і термопластичним покриттям, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 303 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 303 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 975 ₴



