Опис
Пильний диск для ліній оптимізації.
Застосування:
Для поперечного розпилу та вирізання дефектів в деревині на високих
швидкостях подачі.
Обладнання:
Лінії оптимізації.
Матеріали:
м'яка та тверда деревина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 500 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 120 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 120 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 500 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Товщина корпусу пили | 3.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 4.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 028,35 ₴



