Опис
Професійна дискова пила ITA Tools серії P15 розроблена спеціально для використання на настільних та форматно-розкрійних верстатах. Її основне призначення – це точний розпил плит та досягнення ідеальної обробки країв. Ця пила ефективно працює з підрізним вузлом і забезпечує високу якість навіть при наявності дрібних дефектів матеріалу. Пила P15 ідеально підходить для обробки широкого спектру матеріалів, включаючи необроблений та ламінований МДФ, необроблений та ламінований ДСП, а також фанеру та ламіновану фанеру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 108 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 108 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 058,45 ₴




