Опис
Пили для ліній оптимізації призначені для поперечного різу і для вирізання дефектів деревини при великих подачах. ДЛЯ ВЕРСТАТІВ: Лінії оптимізації.МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 500 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 144 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 144 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 500 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Товщина корпусу пили | 3.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 4.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 287,20 ₴




