Опис
Для поздовжнього розпилу зі збереженням оптимальної якості матеріалу.
Обладнання :Настільні циркулярні пилки; Форматно-розкрійні верстати;
Матеріали для розпилу:М’яка масивна деревина; Тверда масивна деревина;
Особливості диска:
Виготовлений з твердосплавними зубцями CERATIZIT.; Спеціально оптимізовані для якісного поздовжнього розпилу (Rip cut) з низьким рівнем шуму (Noise Reduction).;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 32 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 32 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 450 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | Селіна |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ |
| Товщина корпусу пили | 3 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 047,35 ₴




