Опис
Пильний диск для ліній оптимізації.
Застосування:
Для поперечного розпилу та вирізання дефектів в деревині на високих
швидкостях подачі.
Обладнання:
Лінії оптимізації.
Матеріали:
м'яка та тверда деревина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 120 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 120 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 400 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Товщина корпусу пили | 2.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 617,75 ₴




