Опис
Відкрийте для себе високопродуктивні пильні диски серії PA1, спеціально розроблені для точного та ефективного розпилювання кольорових металів і ПВХ-профілів. Ці пили ідеально підходять для верстатів з поперечним розпилом, а також для верстатів з ЧПУ, забезпечуючи чудову якість різу та довговічність. Вони застосовуються для розпилювання кольорових металів та пластикових (наприклад, ПВХ) профілів товщиною до 7 мм. Завдяки спеціально розробленій формі зубів пили гарантують чистий, без сколів, різ, що дозволяє уникнути додаткової обробки. Виготовлені з високоякісного твердосплавного сплаву вони забезпечують довгий термін служби та стабільну роботу. Ці пили універсальні та підходять для різних матеріалів, включаючи алюміній, пластик, оргскло, алюмінієві профілі та ПВХ-профілі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 520 мм |
| Діаметр внутрішній | 50 мм |
| Кількість зубів | 132 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 132 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 520 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 50 |
| Призначення пильного диска | Алюміній/Кольорові метали/ДСП/ЛДСП/Композитні матеріали/Пластик |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Товщина корпусу пили | 3.4 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 395 ₴



