Ніж 80 мм для виготовлення обшивальної дошки блок-хаус сталь Р6М5
Опис
Ніж для ножовий фрезерної головки для виготовлення обшивальної дошки блок-хаус

Марка сталі Р6М5 твердість 55-56 од., товщина ножа 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 80 |
| Сталь | Р6М5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 703 ₴



