Ніж 200 мм для виготовлення обшивальної дошки блок-хаус сталь Р6М5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 200 |
| Сталь | Р6М5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 407 ₴














