Ніж 160х32х3 для виготовлення повітряного паза з інструментальної сталі


437 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Ніж 160х32х3 для виготовлення повітряного паза з інструментальної сталі


Ніж одноручейковый для виготовлення повітряного паза розміром 150х32х3. Ножі термооброблені, призначені для барабанів з механічним кріпленням ножів для роботи на чотиристоронніх і універсальних фрезерних верстатах. Комплект складається з чотирьох ножів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 160 |
| Сталь | Інструментальна сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴



