Опис
Фрези для вагонки "Інтекс" 180x60x24x4 (HSS)
Для замовлення повідомте менеджеру номер профілю.
Комплект фрез з напаяними пластинами твердого сплаву P6M5 (інструментальна сталь HSS(18%) твердість до 70 за шкалою Роквела), призначений для виготовлення шпунта і гребеня обшивальної дошки "вагонки" з деревини середніх і м'яких порід 4-х сторонніх фрезерних верстатах. Пластини з Р6М5 переважно використовуються при обробці деревини (хвойні: ялина, сосна, липа, вільха). Існує можливість «адаптувати» комплект для використання на фрезерних верстатах.Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 60 мм.
- Висота (B) - 24 мм
- Кількість зубів (Z) - 6.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
- Ширина паза - 4 мм.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 24 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 60 мм |
| Ширина паза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 187 ₴















