Опис
Фрези для вагонки "Інтекс" 160x60x24x4 (HM)
Для замовлення повідомте менеджеру номер профілю.
Комплект фрез з напаяними пластинами твердого сплаву ВК6, ВК8 (переможе, HM): сплав вольфрам кобальт, твердість до 90 за шкалою Роквела, призначений для виготовлення шпунта і гребеня обшивальної дошки "вагонки" з деревини твердих і м'яких порід 4-х сторонніх фрезерних верстатах. Пластини з твердого сплаву переважно використовуються при обробці деревини твердих порід (дуб, ясен, бук). Є можливість «адаптувати» комплект для використання на фрезерних верстатах. Фінішна заточування профільних фрез проводитися на оптико-заточувальних верстатах, чим досягається абсолютна точність обробки усіма зубцями фрез.Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 160 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 60 мм.
- Висота (B) - 24 мм
- Кількість зубів (Z) - 6.
- Матеріал ріжучої частини - HM.
- Ширина паза - 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 24 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал ріжучої частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 60 мм |
| Ширина паза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 962 ₴







