Фреза для зрощування по довжині 120x32x52 (С-13)


Опис
Фрези призначені для зрощення по довжині дверних і меблевих фільонок. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Фреза для зрощування по довжині 120x32x52 (С-13)

Фрези призначені для зрощення по довжині дверних і меблевих фільонок. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Висота (B) - 52 мм
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 52 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217,50 ₴



