Фреза мікрошип для зрощування по ширині D120 d32 B50 (C-04)



Опис
Фреза мікрошип для зрощування по ширині D120 d32 B50 (C-04)
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- h - 4 мм.
- t - 4 мм.
- Висота (B) - 50 мм.
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 4 мм |
| t | 4 мм |
| Висота (B) | 50 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217,50 ₴



