Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D120 d32 B54 z3 (C-14)



Опис
Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D120 d32 B54 z3 (C-14)
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- h - 10 мм.
- t - 6 мм.
- Висота (B) - 54 мм
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 10 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217,50 ₴



