Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий з полицею) D120 d32 B54 z4 (C-12)


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 12 мм |
| t | 6.2 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 738,50 ₴













