Фреза мікрошип для зрощування по ширині з полицями D115 d32 B54 z4



Опис
Фреза мікрошип для зрощування по ширині з полицями D115 d32 B54 z4
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 115 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- h - 4.5 мм
- t - 3.5 мм.
- Висота (B) - 54 мм
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 4.5 мм |
| t | 3.5 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 115 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 714,50 ₴



