Фреза "Прем'єр Стандарт" З-11 для зрощування на макрошип по довжині 120x32x106


Опис
Фрези призначені для зрощування деревини по довжині для отримання заготовки необхідної ширини. Розмір «В» вказує на максимальну товщину сращиваемой заготовки. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Фреза "Прем'єр Стандарт" З-11 для зрощування на макрошип по довжині 120x32x106

Фрези призначені для зрощування деревини по довжині для отримання заготовки необхідної ширини. Розмір «В» вказує на максимальну товщину сращиваемой заготовки. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Висота (B) - 106 мм
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 106 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418,50 ₴











