Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D125 d32 B84




Опис
Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D125 d32 B84
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- h - 10 мм.
- t - 6 мм.
- Висота (B) - 84 мм
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 10 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 84 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 143,75 ₴



