Комплект з 2-х фрез для зрощення (шип-глибокий крок 3.8 мм) D125 d40 B122




Опис
Комплект з 2-х фрез для зрощення (шип-глибокий крок 3.8 мм) D125 d40 B122
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 40 мм.
- h - 10 мм.
- t - 3.8 мм.
- Висота (B) - 122 мм.
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 10 мм |
| t | 3.8 мм |
| Висота (B) | 122 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 340 ₴



