Опис
фрези призначені для виготовлення меблевої фільонки. Комплектація фрез проводитися за бажанням замовника: фреза правого або лівого обертання, або для одночасної обробки двосторонньої фільонки.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Фреза для виготовлення фільонки 160x32x45

фрези призначені для виготовлення меблевої фільонки. Комплектація фрез проводитися за бажанням замовника: фреза правого або лівого обертання, або для одночасної обробки двосторонньої фільонки.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 160 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Довжина (L) - 45 мм.
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 45 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 359,50 ₴














