Фреза для 125х32х40 виготовлення налічника Р6М5 (Профіль №9)


Опис
фреза для 125х32х40 виготовлення налічника Р6М5 (Профіль №9)
Характеристики
Наружный диаметр (D)125 мм
Посадочный диаметр (d)32 мм
Высота (B)40 мм
Количество зубьев (Z)4
Материал режущей частиHSS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 40 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575 ₴



