Фрези для виготовлення багету 125х32х80 (24 профілю)




Опис
Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.


Фрези для виготовлення багету 125х32х80 (24 профілю)
Фреза призначена для виготовлення багету.Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.


Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Висота (B) - 80 мм.
- Кількість зубів (Z) - 4.
- Матеріал ріжучої частини - HSS.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Петровський і До |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 80 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 356 ₴











